سامانه پیامک چاپارگاه

افزوده شدن نقشه همدان به ماژول ارسال از روی نقشه

با سلام و آرزوی لحظاتی خوش
نظر به استقبال و پیشنهادات کاربران، به اطلاع می رساند در ادامه بارگذاری نقشه های استان ها این هفته نقشه شهر همدان افزوده شده است.
تا به حال این ابزار برای شهرهای تهران ، کرج ، اصفهان ، مشهد ، یزد ،شیراز ، زنجان ، اهواز ، قم ،رشت ،تبریز و همدان  فعال شده است و به زودی نقشه ما بقی شهر ها نیز افزوده خواهد شد.

از این پس کاربران می توانند به هر منطقه از شهر همدان پیامک تبلیغاتی ارسال نمایند.

در این روش کاربران می توانند به شماره های ایرانسل و همراه اول ارسال پیامک داشته باشند.

930

چند خطی درباره شهر همدان :

یکی از کلان شهرهای ایران در منطقه غربی و کوهستانی ایران و مرکز شهرستان و استان همدان است . این شهر در دامنهٔ کوه الوند و در بلندای ۱٬۷۴۱ متری از سطح دریا واقع شده‌است و از شهرهای سردسیر ایران به شمار می‌آید. همدان قدیمی‌ترین شهر ایران و از کهن‌ترین شهرهای جهان است. در سال ۱۳۸۵ مجلس شورای اسلامی در مصوبه‌ای همدان را «پایتخت تاریخ و تمدن ایران» اعلام کرد.همدان اولین پایتخت نخستین شاهنشاهی ایران، مادها بوده‌ است. آثار یافت‌ شده از محوطهٔ باستانی هگمتانه و نیز کتیبه‌های گنج‌نامه از آن دوران هستند. همچنین این شهر در روزگار هخامنشیان، اشکانیان، ساسانیان، آل بویه و سلجوقیان نیز یکی از پایتخت‌های کشور بوده‌است. هم‌ اکنون استان همدان به دلیل داشتن مراکز تاریخی و دیدنی به عنوان پنجمین شهر فرهنگی و توریستی کشور شناخته می‌شود …

 

تاریخ خبر : ۱۳۹۳/۱۰/۱۰

تگ ها >> ، ، ، ، ، ،