سامانه پیامک چاپارگاه

پنل ارسال پیامک

پنل ارسال پیامک

پنل ارسال پیامک ابزاری جهت ارتباطات جمعی و ارسال پیامک های اطلاع رسانی و تبلیغاتی استکه در قالب یک وب سایت در محیط اینترنت تعبیه شده و بدون نیاز به سخت افزار یا نرم افزار جانبی قابلیت ارسال پیامک را فراهم می کند .

با توجه به گسترش روز افزون کاربرد تلفن همراه در بخش فناوری اطلاعات، تبلیغات و اطلاع رسانی سریع و مستقیم، سامانه پیامک پستگاه پنل ارسال و دریافت پیامک تحت وب را به منظور ارسال و دریافت پیامک از طریق  رایانه و اتصال به شبكه اینترنت طراحی کرده است.در این سامانه می توان یک ارتباط دو طرفه با مشتریان،  شركت ها، سازمان ها، همكاران و دیگر مخاطبین برقرار ساخت.

پنل ارسال پیامک کاربرد های مختلفی دارد که موارد زیر از آن جمله اند :

پنل ارسال پیامک

در این سامانه سعی شده تا جدیدترین و پیشرفته ترین امکانات موجود در عرصه ارسال پیامک به کاربران ارائه شود ، کاربران می توانند با توجه به نیاز های خود از این امکانات که به نحو مطلوبی در دسته بندی های منظم قرار دارند استفاده نمایند.

سرعت مناسب ارسال پیامک

سرعت مناسب در ارسال پیامک همواره یکی از دغدغه های مشتریان در این عرصه است ، پستگاه سعی کرده است با به کار گیری پیشرفته ترین الگوریتم های صف در ارسال ، خطوط موازی و درگاه های بیشتر این نیاز کاربران را به درستی درک و به نحوه مطلوبی پاسخ دهد .

استفاده آسان از پنل پیامک

در دنیای امروزی با توجه به مشغله افراد ، سهولت در استفاده از امکانات یک سامانه مهم و قابل توجه است ، پستگاه سعی کرده خدمات و امکانات را به ساده ترین شکل ممکن معرفی نموده ، تا کاربران بتوانند امکانات مورد نیاز خود را به سرعت شناسایی و از آن استفاده نمایند .

قیمت مناسب پنل پیامک

تعرفه خدمات می بایست نسبت برابری با کیفیت آن در هر نهاد خدماتی داشته باشد و همینطور مشتریان توقع دارند از حداقل قیمت در خدمات بهره مند شوند ، پستگاه به کمک دو عامل “سود حداقل” و “خرید شارژ به صورت انبوه” ، سعی کرده قیمت ارسال خود را تا حدی که به کیفیت خدمات آن صدمه نزند ، پایین بیاورد.

برای مشاهده تعرفه پنل های ارسال پیامک و خرید بر روی لینک رو به رو کلیک کنید. ( مقایسه پنل ها )