سامانه پیامک چاپارگاه

پیشنهاد ۱۸ تا ۲۱ دی یا۱۰ تا ۱۷ بهمن برای برگزاری الکامپ

تلنا:سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور با انجام بررسی‌های لازم، دو تاریخ ۱۸ الی ۲۱ دی ماه و ۱۰ بهمن الی ۱۷ بهمن ماه را به شرکت سهامی نمایشگاه‌ها پیشنهاد داد.

 Azadnet-3
به گزارش خبرنگار تلنا، در راستای حضور وزیر ارتباطات در نمایشگاه الکامپ امسال و همچنین تحقق خواسته صنف فناوری اطلاعات مبنی بر تغییر زمان برگزاری نمایشگاه الکامپ، سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور نامه‌ای در این رابطه برای شرکت سهامی نمایشگاه‌ها ارسال کرد.
در متن نامه مهندس آیت اللهی، رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور، به آقای دکتر اسفهبدی، مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی آمده است:
نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) محل تجلی اراده دولت و فعالان عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات برای شکوفایی این صنعت است، از این رو حضور مقام ارشد دولت خصوصا وزارتخانه تخصصی فناوری اطلاعات و ارتباطات در روزهای افتتاح، برگزاری و اختتامیه آن برای ارتباط مستقیم مشارکت‌کنندگان و میزبانی از سایر مقامات ارشد کشور بسیار حائز اهمیت است. حسب نامه مرقوم شده از سوی این وزارتخانه جناب آقای دکتر واعظی در ایام برگزاری الکامپ، به دلیل سفر کاری در خارج از کشور بسر برده و این برای برگزاری باشکوه الکامپ و لزوم میزبانی از مقامات عالی‌رتبه بسیار زیانبار خواهد بود.
از سوی دیگر در روز ۱/۹/۹۳ نشست بزرگ هم‌اندیشی فعالان صنف برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر الکامپ بیستم به دعوت از سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور برگزار شد و طی آن شرکت‌کنندگان در همایش ضمن تاکید بر برگزاری باکیفیت و شفاف الکامپ، نقطه نظرات چندی از جمله تمدید زمان آماده‌سازی الکامپ و برگزاری آن در زمان دیگری ارائه کردند.
به جهت خواسته دوجانبه مسوولین دولت و غرفه‌داران نمایشگاه برای تغییر تاریخ، استدعا دارد موافقت و دستور فرمایید ترتیبی اتخاذ گردد تا زمان برگزاری الکامپ تغییر یابد.
لازم به توضیح است که پس از اعلام نظر شرکت سهامی نمایشگاه‌ها، زمان برگزاری بیستمین نمایشگاه الکامپ اعلام خواهد شد.
منبع: وبگاه تحلیلی خبری تلنا
تگ ها >> ، ، ،