سامانه پیامک چاپارگاه

پلاگین رایگان خبرنامه پیامکی وردپرس

تیم برنامه نویسی سامانه پیامک چاپارگاه برای تکمیل سرویس و همچنین ارتقای کیفیت بخش پیامک، پلاگین و ماژول‌هایی را برای سیستم های مختلف آماده کرده است. لازم به ذکر است، این پلاگین‌ها برای رضایت حال مشتری، به صورت رایگان منتشر می‌شوند!

پلاگین پیامک برای وردپرس

پلاگین پیامک وردپرس با نام wp sms که از سوی تیم برنامه نویسی سامانه پیامک چاپارگاه به‌ صورت رایگان منتشر شده است، یک پلاگین کاملا کاربردی، برای ارسال پیامک در وردپرس می‌باشد. این پلاگین تنها بر روی وب‌ سرویس پیامک چاپارگاه کار می‌کند. قبل از نصب پلاگین، باید قابلیت SOAP را در میزبانی خود فعال کنید. (اگر دسترسی به این قسمت ندارید، از مدیر میزبان خود بخواهید تا این امکان را برایتان فعال کند.) و سپس برای خرید سامانه پیامک از اینجا اقدام کنید، تا اطلاعات دسترسی شما ایجاد شود تا بتوانید از پلاگین استفاده کنید. محیط کاملا کاربرد پسند این افزونه، جزء یکی از ویژگی‌های پلاگین محسوب می‌شود.

 

از امکانات این پلاگین می‌توان به:

icon-check  نصب سریع و آسان پلاگین
icon-check قابلیت ثبت نام کاربران در خبرنامه پیامکی
icon-check پشتیبانی از ابزارک برای نمایش خبرنامه پیامکی
icon-check ارسال پیامک به صورت یک یا چندین نفر
icon-check ارسال پیامک به کاربران خبرنامه
icon-check پیشنهاد نوشته به دوست با پیامک
icon-check سازگار با افزونه woocommerce
icon-check سازگار با افزونه Easy Digital Downlods
icon-check سازگار با افزونه Contact Form 7
icon-check نمایش اعتبار
icon-check و …

اشاره نمود.

دانلود پلاگین

 

توجه   بعد از نصب و فعال سازی می بایست به بخش اعتبار پیامک مراجعه نموده و سپس از لیست وب سرویس ها  chapargah  را انتخاب کنید و در نهایت بر روی دکمه بروز رسانی کلیک کنید .

در

توجه   برای استفاده از این پلاگین شما می بایست پنل ارسال و دریافت چاپارگاه  را داشته باشید.چنانچه شما پنل ارسال و دریافت پیامک چاپارگاه را ندارید برای ثبت نام و دریافت پنل اینجا کلیک کنید.