پلاگين خبرنامه پيامكي چاپارگاه

تیم برنامه نویسی سامانه پیامک چاپارگاه برای تکمیل سرویس و همچنین ارتقای کیفیت بخش پیامک، پلاگین و ماژول‌هایی را برای سیستم های مختلف آماده کرده است. لازم به ذکر است، این پلاگین‌ها برای رضایت حال مشتری، به صورت رایگان منتشر می‌شوند!

پلاگین پیامک برای وردپرس

پلاگین پیامک وردپرس با نام wp-sms که از سوی تیم برنامه نویسی سامانه پیامک چاپارگاه به‌ صورت رایگان منتشر شده است، یک پلاگین کاملا کاربردی، برای ارسال پیامک در وردپرس می‌باشد. این پلاگین تنها بر روی وب‌ سرویس پیامک چاپارگاه کار می‌کند. قبل از نصب پلاگین، باید قابلیت SOAP را در میزبانی خود فعال کنید. (اگر دسترسی به این قسمت ندارید، از مدیر میزبان خود بخواهید تا این امکان را برایتان فعال کند.) و سپس برای خرید سامانه پیامک از اینجا اقدام کنید، تا اطلاعات دسترسی شما ایجاد شود تا بتوانید از پلاگین استفاده کنید. محیط کاملا کاربرد پسند این افزونه، جزء یکی از ویژگی‌های پلاگین محسوب می‌شود.

 

از امکانات این پلاگین می‌توان به:

  نصب سریع و آسان پلاگین
قابلیت ثبت نام کاربران در خبرنامه پیامکی
پشتیبانی از ابزارک برای نمایش خبرنامه پیامکی
ارسال پیامک به صورت یک یا چندین نفر
ارسال پیامک به کاربران خبرنامه
پیشنهاد نوشته به دوست با پیامک
نمایش اعتبار
و…

اشاره نمود.

دانلود پلاگین                        دانلود فایل آموزشی

 

توجه   برای استفاده از این پلاگین شما می بایست پنل ارسال و دریافت چاپارگاه  را داشته باشید.چنانچه شما پنل ارسال و دریافت پیامک چاپارگاه  را ندارید برای ثبت نام و دریافت پنل اینجا کلیک کنید.

طراحی و پیاده سازی توسط : امین رایان اسپادان