سامانه پیامک چاپارگاه

افزونه پیامک ووکامرس – Persian Woocommerce SMS

افزونه پیامک ووکامرس فارسی با پشتیبانی سامانه پیامک پستگاه

persian Woocommerce SMS نام یک افزونه کاربردی برای سیستم فروشگاه ساز رایگان ووکامرس می باشد که شما را قادر می سازد تا به راحتی اقدام به اطلاع رسانی از طریق پیامک به کاربرانتان کنید. مدیر فروشگاه در هنگام دریافت سفارش جدید یک پیامک دریافت می کند و همچنین مشتریان در هنگام ارسال سفارش ، تغییر وضعیت سفارش و یا تکمیل وضعیت سفارش پیامک دریافت می کنند و…

افزونه پیامک ووکامرس

برخی از امکانات افزونه پیامک ووکامرس :

 

دانلود افزونه پیامک ووکامرس

 

توجه   برای استفاده از این پلاگین شما می بایست پنل اس ام اس پستگاه را داشته باشید. چنانچه شما پنل پیامک  چاپارگاه را ندارید برای ثبت نام و دریافت پنل از طریق لینک زیر اقدام کنید.

خرید پنل اس ام اس

 

ووکامرس فارسی چیست ؟

وو کامرس پارسی یک افزونه قدرتمند وردپرس می باشد که شما را قادر می سازد یک فروشگاه حرفه ای برای فروش و مدیریت محصولات خود راه اندازی کنید. این افزونه کاملا رایگان می باشد و شما می توانید با نصب آن بر روی سایت وردپرس خود یک فروشگاه در کنار وب سایت خود راه اندازی کنید. از ویژگی های این افزونه می توان به سبد خرید ، قابلیت فروش محصولات مجازی (قابل دانلود) در کنار محصولات فیزیکی، قابلیت نقد و بررسی محصولات توسط کاربران، قابلیت تعیین و مشخص نمودن وزن محصولات، قابلیت دسته بندی محصولات، درگاه های بانکی ایرانی اشاره نمود. برای آشنایی با امکانات کلی سیستم به بخش امکانات افزونه مراجعه نمایید.